6 faktai apie krūtų didinimą ir krūtų implantus

By | 22 liepos, 2017

Didesnę krūtinę turėti svajoja daugybė moterų. Nenuostabu – jos lygina save su didesnius apvalumus turinčiomis moterimis, sutiktomis paplūdimiuose, darbe ar tiesiog gatvėje. Krūtų didinimas – nuostabos jau nebekelianti procedūra, kuri padeda šią svajonę įgyvendinti. Ką žinome apie šią procedūrą? Prieš jus – keletas svarbiausių faktų apie krūtų didinimą ir krūtų implantus.

Papu padidinimasKrūtų implantų kainos skiriasi

Krūtų implantų kaina priklauso ne tik nuo jų gamintojo, bet ir nuo pasirinktos implanto formos. Anatominiai krūtų implantai yra brangesni nei apvalūs, o silikoniniai – brangesni nei užpildyti fiziologiniu tirpalu.

Skiriasi ir krūtų didinimo operacijos kaina

Skirtingos grožio chirurgijos klinikos gali takyti skirtingas kainas krūtų didinimo procedūrai, o ne tik patiems krūtų implantams. Lietuvos plastikos chirurgijos klinikų paslaugų kainos skirsis nuo užsienio grožio klinikų, sostinės – nuo Kauno ir t. t.

Krūtų implantai nebūtinai turi būti silikoniniai

Paprastai kalbėdami apie krūtų didinimą, įsivaizduojame silikoninius krūtų implantus – silikono pripildytas kapsules, operacijos metu įstatomas į krūtinę. Vis dėlto krūtų didinimas gali būti atliekamas naudojant ir kitokius implantus – užpildytus ne silikonu, o fiziologiniu tirpalu (iš esmės – vandeniu ir druska). Teigiama, kad toks tirpalas yra kur kas mažiau pavojingas moters organizmui implanto plyšimo atveju nei silikonas.

Antra vertus, fiziologiniu tirpalu užpildytus krūtų implantus reikia dažniau keisti, be to, jie dažniau ir plyšta. Vis dėlto, atliekant mamografinius tyrimus, fiziologiniu tirpalu užpildyti krūtų implantai kelia mažiau problemų ir ne taip stipriai klaidina gydytojus.

Krūtis galima padidinti ir be implantų

Kitas krūtų didinimo būdas – krūtinės papildymas pačios pacientės riebalais. Jie paimami iš moters šlaunų, pilvo ar kitos vietos, kurioje yra riebalų perteklius. Po to iš riebalų pašalinamos nereikalingos medžiagos, ir jie suleidžiami į krūtis. Šis krūtų didinimo būdas yra gana nepopuliarus, nes paprastai daugiau nei pusė riebalų neprigyja, ir iš anksto neįmanoma prognozuoti, kiek pavyks padidinti krūtis ir kaip jos atrodys praėjus keletui mėnesių po operacijos. Antra vertus, tokia operaciją atneša dvigubą nauda: ne tik padidėja krūtys, bet ir pagražėja kūno kontūras.

Skirtingos krūtų implantų formos

Krūtų implantai gali būti dvejopi: apvalūs arba lašo formos. Lašo formos krūtų implantai dar vadinami anatominiais, nes savo forma primena natūralias moters krūtis (moters kūno anatomiją). Apvalūs krūtų implantai neatrodo taip natūraliai, kaip anatominiai, tačiau jie puikiai tinka moterims, norinčioms labiau išgaubti viršutinę savo krūtų dalį. Anatominiai implantai, priešingai, pabrėžia apatinę krūtų dalį.

Pjūvio vieta irgi gali būti pasirenkama

Krūtų didinimo operacijos metu yra įpjaunama oda ir po ja patalpinamas krūtų implantas. Operacinio pjūvio vieta gali būti trejopa: spenelio aureolėje, pažastyje arba po pačia krūtimi.