Dantų implantavimas „Straumann“ implantais Kaune

By | 18 gruodžio, 2021

Kiekviena prekių grupė turi savo „aukso standartą“. Dantų implantavimo procese naudojamų medžiagų „aukso standartu“ laikomi Straumann implantai. Lietuvoje taip pat naudojami šio gamintojo dantų implantai ir kitos dantų implantavimui reikalingos detalės. Jas siūlo odontologijos klinikos sostinėje, Kaune ir kituose miestuose. Viena iš Kaune įsikūrusių odontologijos klinikų, siūlančių „Straumann“ dantų implantus – klinka „Garliavos odontologijos centras“.

Atsiliepimai apie Straumann implantus

Straumann kaune

Odontologijos klinikoje „Garliavos odontologijos centras“ dirbantys specialistai sako, kad atlikti dantų implantavimą naudojant „Straumann“ implantus naudinga ir gydytojui, ir pacientui. Visų pirma, tai – itin aukštos kokybės gaminiai. Šių implantų prigijimo tikimybė siekia 98-100 procentų. Antra, jiems yra suteikiama viso gyvenimo garantija net keliose dešimtyse viso pasaulio šalių. Tai reiškia, kad ne dėl paciento kaltės prireikus pakeisti implantą ar jo dalį, gydytojui sumokėsite tik už jo darbą, bet ne už dantų implantus. Ir tai galėsite padaryti bet kurioje šalyje, kurioje taikoma „Straumann“ garantija.

Šveicariška implantų kokybė

Dantų implantavimo metu naudojami „Straumann“ implantai yra gaminami Šveicarijoje. Kaip ir šveicariškiems laikrodžiams, taip ir dantų implantams labai svarbus tikslumas, todėl šių implantų gamybai skiriama itin daug dėmesio. Kompanija investuoja į tyrimus, padedančius dar labiau sumažinti implantų neprigijimo žmogaus žandikaulyje tikimybę. Prieš patekdami į odontologijos klinikas, „Srtraumann“ dantų implantai yra atidžiai testuojami, griežtai vertinama jų kokybė, todėl dantų implantavimui naudojami tik tinkamomis fizikinėmis savybėmis pasižymintys gaminiai. Tai lemia, kad šio gamintojo implantai tarnauja mažiausiai du kartu ilgiau nei jo konkurentų gaminiai.

„Straumann“ gali pagelbėti net itin sudėtingą žandikaulio būklę turintiems pacientams, kadangi šis gamintojas siūlo itin platų dantų implantavimo metu naudojamų gaminių asortimentą. Be to, „Straumann“ siūlo galimybę pacientui pagaminti individualių, būtent jam pritaikytą dantų implantą. Žinoma, tokio implanto gamyba gali užtrukti ir nemenkai paploninti kišenę.

Nenuostabu, kad kokybiški gaminiai pasižymi ir aukšta kaina. Vis dėlto ilgalaikėje perspektyvoje dantų implantavimas „Straumann“ implantais atsiperka. Ypač jeigu tenka pakeisti implantą ar ant jo tvirtinamą detalę. Be to, naudodami mažiau kokybiškus implantus, susidursite su didesne jų neprigijimo rizika, kurią pinigais įvertinti sunku.

Dantų implantavimo „Straumann“ implantais procesas nesiskiria nuo dantų atkūrimo kitų gamintojų implantais. Visų pirma, į paciento žandikaulį įsriegiami implantai. Jie paliekami 1-2 mėnesius sugyti. Tuomet ant implantų tvirtinamos tarpinės medžiagos, o ant šių – dantų protezai. Jeigu pats danties implantas atstoja danties šaknį, tai protezas – matomą danties dalį, karūnėlę. Nuo dantų implantavimo proceso pradžios iki jo pabaigos praeina nuo kelių mėnesių iki pusės metų.

Jeigu ieškote dantų implantavimo „Straumann“ implantais specialistų Kaune, kreipkitės į „Garliavos odontologijos centras“ odontologijos kliniką.

Daugiau informacijos rasite:

UAB Garliavos odontologijos centras
S. Lozoraičio g. 1B, LT-53219 Garliava, Lietuva
Telefonas: +370 690 66636
El. paštas: info@goc.lt