Dantų implantai – inovatyvus dantų atstatymo metodas

By | 11 liepos, 2016

Danties implantasGražūs ir sveiki dantys – gražiausia puošmena. Ir žmonės deda dideles pastangas, kad tokius dantis turėtų. O kiek visokių priemonių, kurios gali padėti turėti tobulą šypseną! Balinančios pastos, juostelės, šviesos procedūros ir t. t. Tačiau vien tik balinimas nepadės dantims atrodyti tobulai. Problemos slypi daug giliau už dantų išorę ir spalvą. Kreivi, nelygūs, suskilinėję, sugedę… Todėl be profesionalios pagalbos neišsiversite. O atvirkščiai – naudodami neaiškios kilmės ir kokybės priemones galite padaryti milžinišką žalą. Pažeistas dantų emalis kelia begalę problemų. Dingęs atsparumas, jautrumas, įvairūs gedimai ir t. t. O neaiškiomis priemonėmis nubalinti dantys po kelių dienų gali tapti apgailėtinai rudi, todėl imantis dantų balinimo procedūrų reikėtų rimtai pasikonsultuoti su odontologu.

Dar didesnė problema kai žmogus neteko vieno ar keleto dantų, dar blogiau netekti visų. Tokiu atveju jums padės pats inovatyviausias ir pažangiausias būdas turėti tobulus dantis yra dantų implantai. Tai beveik amžinas ir tobulas efektas. Dantys bus akinamai balti, netrupės, nejudės ir jų išvaizda nepakis ištisus dešimtmečius!

Dantų implantacija yra gana nauja, tačiau jau spėjusi išpopuliarėti procedūra. Ji populiari visame pasaulyje. Tiesa, užsienyje dantų implantavimas žmonėms pasitarnauja jau ne vieną dešimtį metų, o Lietuvoje ši procedūra žinoma ne taip jau seniai, apie dešimt metų. Dar prieš keletą metų dantų implantavimas mums skambėjo kaip didžiausia utopija. Iškritę dantys būdavo keičiami plokštelėmis, o apie visų dantų implantavimą buvo galima tik pasvajoti! Jokios plokštelės niekada nepakeis dantų implantų. Juk plokštelę reikia nuolat išsiiminėti, ji dažnai spaudžia, valgant visur prisivelia maisto likučių, nuolat reikia stengtis, kad plokštelė būtų savo vietoje ir t. t. Su dantų implantais yra visiškai kitaip. Po visų dantų implantavimo procedūrų Jums daugiau niekada nereikės jaudintis dės savo dantų. Jie bus sveiki, tiesūs, lygūs, balti ir gražūs! Todėl apie dantų implantavimo procedūras tikrai verta pagalvoti.

O kaip vyksta dantų implantacija? Tai nėra trumpas procesas. Taip pat ir implantavimo kaina yra aukšta. Nusiteikite, kad reikės pakloti ne vieną tūkstantį eurų, jeigu norite atstatyti dantis dantų implantais. Vieno ar keletos dantų implantai įdedami greičiau, visų dantų implantavimas užtrunka ilgiau. Tačiau nesvarbu kiek implantų bus dedama, pasiruošimo procesas bus gana ilgas, todėl turite suprasti, kad reikės paaukoti nemažai laiko vardan gražių ir sveikų dantų. Prieš atliekant visas dantų implantavimo procedūras, privalu, kad burnos ertmėje nebūtų uždegimo. Taip pat prieš dantų implantaciją dažnai būna atliekama sinuso dugno pakėlimo operacija. Sinuso pakėlimas atliekamas tada, kai nepakanka kaulinio audinio implantui įsriegti. Sinuso dugno pakėlimo operacija yra kaulinio audinio priaugisinimas. Po šios operacijos turi praeiti nemažai laiko kol bus galima atlikti dantų implantacijos procedūras. Dantų implantai yra metaliniai sraigteliai, kurie įsriegiami į kaulinį audinį. Jie dažniausiai būna titaniniai, todėl  atmetimo reakcijos ar alergijos yra labai retos. Dantų implantas yra titaninis sraigtelis, o ant jo maunama karūnėlė, ji atrodo kaip dantis. Nereikia maišyti implanto ir karūnėlės. Tai yra skirtingi dalykai. Dantų implantacijos procedūra nuo pirmosios konsultacijos iki pat pabaigos trunka 3-4 mėnesius. Todėl prieš pasirįžtant tokiai operacijai turite nuspręsti ar tikrai atrasite laiko ir pinigų. O jeigu jau pasirįžote, žinokite, kad tikrai verta darytis implantacijos procedūrą. Tikrai liksite patenkinti.

Klinika „Dantų implantai”
Aukštaičių g. 62A, LT-50284, Kaunas
https://www.dantu-implantai.lt/dantu-implantavimo-kainos