Dantų implantai padės Jums susigrąžinti šypseną

By | 16 gruodžio, 2015

Su Straumann implantaisŠiuolaikinė odontologija sparčiai tobulėja praktikoje taikydama naujausias technologijas. Odontologijos sritis yra viena iš inovatyviausių kalbant apie įvairias medicinos sritis. Kiekvienas žmogus bent kartą apsilankęs odontologijos kabinete sutiks, kad odontologijos kabinetas prikimštas įvairiausių sudėtingų ir labai rimtai atrodančių aparatų. Palyginimui galima pasakyti, kad jau nuo neatmenamų laikų kraujas iš piršto imamas aštriu peiliuku praduriant odą, o odontologijai skirta įranga tobulėja kone kasdien. Tačiau odontologijos sritis inovatyvi ne vien nauja ir pažangia įranga. Daugeliui žmonių ji gali grąžinti tai, ką jie jau prarado. Rankos ar kojos atauginti neįmanoma, tačiau dantį – galima! Na to nereikėtų suprasti tiesiogiai. Vietoje iškritusio nuolatinio danties naujas tikrai neužaugs, tačiau su odontologų pagalba galėsite jaustis lyg turėdami savo tikrus dantis. Kaip tai įmanoma? Atsakymas vienas – dantų implantai. Mūsų dienomis tai yra pati pažangiausia ir inovatyviausia gražios šypsenos atstatymo technologija. Dantų implantų dėka žmogus gali jaustis lyg su natūraliais dantimis. Jokio spaudimo, veržimo, kritimo, gedimo, taisymo ir t. t. Dantų implantu vadinama dirbtinė danties šaknis. Ta šaknis primena metalinį varžtelį, tačiau tas varžtelis nėra paprastas. Tai iš titano pagamintas specialus sraigtelis, kuris tvirtai laikysis visą gyvenimą. O kaip gi atmetimo reakcija? tokia tikimybė yra, tačiau visiškai minimali, nes titanas yra geriausiai tinkantis metalas žmogui.

Ši nauja dantų implantavimo procedūra yra tikras išsigelbėjimas tiems, kurie jau niekada nesitikėjo turėti dantų, kurie nekeltų jokių problemų. Tokia procedūra yra visiškai saugi, o naujieji dantys atrodo lyg būtų pačių Jūsų. Ir ne tik atrodo, tačiau ir jausmas burnoje nesiskiria nuo tikrųjų dantų. Jeigu kompleksuojate dėl problemų susijusių su kalbėjimu, galbūt kalti jūsų dantys? Kartais kreivi, netvarkingi, išretėję dantys gali daryti įtaką ir Jūsų kalbėjimui, todėl gal vertėtų pasidomėti dantų implantais? Dantų implantai amžini. Laikui bėgant natūralūs Jūsų dantys retėja, krypsta, genda, todėl blogėja ne tik jų būklė, bet ir estetinis vaizdas. O dantų implantavimas garantuoja amžinai gražią šypseną. Jokių gedimų, krypimų, tamsėjimų.

Tačiau kalbant apie dantų implantavimą nevertėtų implanto ir puikiai matomo danties pakaitalo suplakti į vieną visumą. Tai ką matote savo burnoje (matoma danties dalis) yra ne pats implantas, o danties karūnėlė. Dantų karūnėlės gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų. Jos užmaunamos ant jau ankščiau aptarto titaninio sraigtelio. Pats dantų implantas yra danties šaknies pakaitalas, o ant jo galima tvirtinti ne tik karūnėlę, bet ir tiltą ar išimamus dirbtinių dantų protezus.

 Burnos higienos atžvilgiu dantų implantai taip pat labai svarbūs, nes jie ne tik atrodo estetiškiau, tvarkingiau nei laiko paveikti tikri dantys, bet ir išlaiko geresnę burnos higieną, nes jie negenda, nepūva, todėl burnoje kaupiasi mažiau bakterijų. Dantų imlantavimas sulaukia didelio populiarumo ir tarp gana sveikus ir gražius dantis turinčių žmonių. O tai lemia implantų praktiškumas. Turint tokius implantuotus dantis daugiau niekada nereikės jausti dantų skausmo, diskomforto, o dantys visada bus gražūs, laikui bėgant liks savo vietoje, bus sveiki, balti ir gražūs.

Šaltinis: http://www.dantu-implantai.lt/