Faktai ir mitai apie dantų implantavimą

By | 8 gruodžio, 2015

Faktai apie dantų implantusDantų implantavimas tai procesas, kurio metu dantu implantai, tam tikri specialiūs varžteliai chirurginiu būdu įsukami į vietą, kur turėtų būti dantys. Ši ilaglaikė ir efektyvi procedūra puiki alternatyva tiems, kurie nori šypsotis nejausdami jokio diskomforto.

Dantų implantavimas kelia daugybę klausimų į kuriuos atsakymus galite gauti tik nukeliavę į kliniką. Visgi, daugelis laiko tapymo sumetimais pirmiausia ieško informacijos internete. Ko tik neperskaityti įvairiuose tinklapiuose! Nuo gąsdinančių žinučių ir komentarų, jog žmogus po šios procedūros prarado paskutinius dantis, iki nerealiu padrąsinimų, jog jie daug geresni nei tikrieji dantys. Dantų implantavimas išties yra patikimas dantų susigrąžinimo būdas. Prieš kreipiantis į gydytojus pateikiame pačius dažniausius faktus ir mitus, kurie padės susikurti vaizdą apie implantavimą. Suvokdami kokiu principu viskas vyksta, ko reikia tikėtis pas daktarus – odontologus keliausite daug labiau pasiruošę.

Mitas: implantavimas yra trumpalaikė dantų apgavimo procedūra. Dantų implantavimas pasižymi ilgalaike ir efektyvia dantų susigrąžinimo garantija. Netikėkite vien mūsų žodžiais. Pastebėkite tendenciją, jog vis mažiau žmonių renkasi protezavimą. Taip yra ne todėl, kad dantų būklė ilgainiui gerėja. Priešingai, šiuolaikinis maistas didelis priešas. Viskas vyksta dėl implantavimo populiarėjimo.

Mitas: dantų implantavimas atliekamas tik vidutinio ir senyvo amžiaus žmonėms. Tai tikrų tikriausias mitas. Pirmiausia, tokio tipo pagalbos prireikia ne tik vyresniems žmonėms. Prasti dantų genai, nelaimingi atsitikimai vis labiau populiarėja jaunų žmonių tarpe. Dantų implantai tokie panašūs į realius dantis, jog niekada nesuprastumėte, kad Jūsų dvidešimtmetė kaimynė yra pasinaudojusi implantavimo paslaugomis.

Faktas: implantų pasirinkimas – begalinis. Išties, tiek klinikų, tiek pačių implantų pasirinkimas labai platus. Sunku išsirinkti įstaigą, kuria turite pasikliauti šimtu procentu. Pirmiausia, žinoma, rekomenduotina pasiklausinėti artimųjų tarpe. Jei niekas nebuvo susidūręs su tokio tipo operacija rekomenduotina pasikonsultuoti su šeimos gydytoju.

Mitas: visi pastebės jog dantys nėra tikri. Jau minėjau prieš tai, kad dantų implantus nuo tikrų atskiria tik patyręs odontologas. Retas pažįstamas vos susitikus pradeda tyrinėti Jūsų burnos ertmę. Atitinkamai pagal realius dantis bus pritaikoma ir koreguojama dantų karūnėlių spalva. Kuomet protezuojami visi dantys odontologai niekada nerekomenduoja rinktis labai baltos dantų/implantų spalvos, nes pastarieji atrodo nenatūraliai.

Faktas: dantų implantavimas išvengiamas teisingai prižiūrint savo burnos ertmę. Šis faktas nenuginčijamas ir, manau, daugelis su juo sutiktu. Bėda tame, jog retas žino kaip taisyklingai ją prižiūrėti. Norintiems išvengti burnos ertmės ligų rekomenduotina du kartus per metus lankytis pas odontologą. Jis ne tik atliks profesionalią burnos higieną, bet ir pamokys kaip ja užsiimti namuose.

Šypsena, tai aksesuaras galintis Jus papuošti visai dienai. Kad ir kokios efektyvios šiuolaikinės technologijos, geriau pasistenkime prižiūrėti savo dantis taisyklingai ir niekada nesusidurkime su dantų implantavimo paslaugomis.