Dermatologijos klinikų paslaugos Vilniaus mieste

By | 12 balandžio, 2017

Vilniuje įsikūrusiose dermatologijos klinikose atliekamos įvairios veido ir kūno odos puoselėjimo procedūros. Dermatologijos klinikoje diagnozuojami ir gydomi įvairūs odos susirgimai, šalinami nepageidaujami odos dariniai.

Dermatologijos procedūros VilniujeVeido odos priežiūra

Veido odos puoselėjimo procedūros dermatologijos klinikoje rekomenduojamos pagal paciento amžių. Jaunai odai (pacientams iki 25 metų) dažniausiai atliekamos procedūros – jaunatvinių spuogų ir aknės gydymas, odos riebalų perteklių mažinančios procedūros, sausos odos drėkinimas, pigmentinių dėmių šalinimas, SPA procedūros odos atgaivinimui, nuraminimui ir atpalaidavimui bei paakių procedūros, pavyzdžiui, jų spalvos koregavimas, paburkimo mažinimas.

Kitai amžiaus grupei (25-35 m.) dermatologijos klinikose Vilniuje siūlomos procedūros, stabdančios prasidedančius odos senėjimo procesus, gydančios aknę ir spuogus, drėkinančios sausą ir gydančios riebaluotą odą, puoselėjančios ją (SPA procedūros). Vyresnio amžiaus odai (pacientams nuo 35 m.) papildomai siūlomos raukšlių lyginimo procedūros, veido formos korekcijos, procedūros pagurklio mažinimui.

Gydomieji, koreguojantys ir atpalaiduojamieji masažai

Vilniaus dermatologijos klinikose galima pasinaudoti įvairiomis masažo procedūromis. Kūno problemines zonas aptikti ir jas gydyti padės gydomasis-klasikinis arba diagnostinis-gydomasis masažai. Atsipalaiduoti po darbų padės masažas karštais akmenimis ar aromaterapinis masažas. Kūno formas pakoreguoti galėsite pasirinkę anticeliulitinį masažą arba masažą vakuumu. Visas šias procedūras dermatologijos klinikoje Vilniuje atlieka savo sričių profesionalai.

Kūno formų koregavimas

Be jau minėtų vakuuminio ir anticeliulitinio masažo, dermatologijos klinikoje galima atlikti ir kitas kūno formą koreguojančias procedūras. Nors atliekant vien tik jas neįmanoma pamatyti radikalių pokyčių, derinant jas su sportu ir sveika mityba pasieksite tikrai gerų rezultatų.

Kūno formų koregavimas – tai bandažas, elektrostimuliacija, gydymas smūginėmis akustinėmis bangomis, lipokavitacija, limfodrenažas ir kitos procedūros. Prieš apsilankant savo dermatologijos klinikoje Vilniuje, reiktų apsispręsti, ko jūs tikitės – atsipalaiduoti ar padailinti savo kūno formas. Kai kurios procedūros yra veiksmingos, tačiau atsipalaiduoti jų metu gali ir nepavykti. Geriausia, kai po korekcinės procedūros leidžiate savo odą palepinti atpalaiduojamuoju masažu.

Nepageidaujamų odos darinių ir plaukelių šalinimas

Apgamai, karpos, papilomos, kondilomos – tai dažniausiai dermatologijos klinikoje šalinami nepageidaujami odos dariniai. Taip pat klinikoje atliekami apgamų tyrimai, norint išsiaiškinti, ar jie nėra piktybiniai. Dermatologijos klinikose galima pašalinti įaugusį kojos nagą, įvairias votis, sutrūkinėjusius kapiliarus, gydyti išsiplėtusias kojų venas.

Nepageidaujamus plaukelius veido, pažastų, rankų, kojų, lytinių organų ir kitose srityse dermatologijos klinikoje galima pašalinti lazeriu, cukrumi arba vašku. Toks plaukelių šalinimas yra gerokai efektyvesnis nei skutimosi peiliukai ar depiliaciniai kremai, o efektas, priklausomai nuo pasirinkto šalinimo būdo, išlieka nuo keleto savaičių iki kelių mėnesių.

Odos ligų diagnostika ir gydymas

Dermatologijos klinikų specialistai konsultuoja odos ligų ir alergijų klausimais, esant nerimą pacientams keliantiems odos dariniams, bėrimams, galvos odos problemoms, plaukų slinkimui. Kiekvienam pacientui sudaromas individualus gydymo planas.