Patyręs odontologas – mažiau baimės

By | 28 balandžio, 2016

OdontologasDantimis turi pasirūpinti kiekvienas. Ir didelis ir mažas. Ir jaunas ir senas. Net ir akylai besirūpinantys savo burnos higiena ir dantų sveikata turi reguliariai apsilankyti pas odontologą. O su dažnu apsilankymu randama ir naujų dantų problemų. Nesvarbu, jos didesnės ar mažesnės, tačiau tvarkyti jas reikia. Retas kuris gali pasigirti gerais dantimis. Tie kurie gali pasigirti yra tikrai laimingi, nes jiems retai tenka kęsti tuos beprotiškus skausmus ir baimę odontologo kėdėje. O visi kiti nuolat vargsta su dantimis. Ir nereikia galvoti, kad dantų problemos prasideda brandoje. Tai visiška netiesa. Tie kurie pavedėjo blogus dantis jau nuo vaikystės skundžiasi skausmais ir kitomis dantų problemomis. Tačiau su visomis problemomis susitvarkyti padės odontologas.

Žinoma, susirasti gerą odontologą nėra labai paprasta. O kaip savo odontologą išsirinkote Jūs? Tikriausiai pasikliovėte draugų ir pažįstamų atsiliepimais. Tai turbūt ir yra geriausias būdas rinktis odontologą. Tačiau būna ir tokių atvejų kai nėra galimybės pasiklausti draugų ar pažįstamų. Pavyzdžiui, kai tenka išvykti studijuoti ar gyventi į kitą miestą. Tuomet būtų galima pasiskaitinėti komentarus internete Norėdami užsirašyti konsultacijai galite pastebėti, kad tikriausiai pas geresnį odontologą bus ilgesnė eilė, o pas prastesnį – trumpesnė. O jau užėjus į kabinetą reikia atkreipti dėmesį į kabineto sienas – kuo daugiau sertifikatų ir diplomų, tuo daugiau tikėtina, kad Jūsų pasirinktas odontologas nuolat tobulinasi ir išmano naujausius dantų gydymo ir taisymo būdus. Nuolatinis tobulinimasis ir naujausių taisymo būdų išmanymas leis pasiekti geriausių rezultatų dantų taisyme ir dantų higienos srityse.

O kaip išrinkti odontologą savo vaikui? Dažnas suaugęs bijo eiti pas odontologą, o ką jau kalbėti apie vaikus. Ko gi bijo vaikai įsitaisę odontologo kėdėje? Skausmo! O kas galėtų bent šiek tiek tą baimę nuslopinti? Žinoma, malonus bendravimas, sugebėjimas „užkalbėti dantį“, nuraminti vaiką. O tai moka padaryti tik geros širdies, linksmas, mokantis elgtis su vaikais dantukų gydytojas. Jeigu patys odontologą renkatės pagal jo profesionalumą, kitų žmonių atsiliepimus, tai renkant odontologą vaikui derėtų pagalvoti ir apie malonų bendravimą, juk savo vaikui linkite viso ko geriausio, todėl čia kaina ar ypač didelis profesionalumas neturėtų būti esminis dalykas. Pieninį dantuką išraus kiekvienas odontologas, o malonus, kantrus ir draugiškas vaikui tikrai moka būti ne kiekvienas…

Odontologą kiekvienas renkasi pagal savus kriterijus. Vieniems aktualiausia kaina, kitiems – kokybė, dar kitiems svarbiausia, kad būtų malonu bendrauti. Tačiau vis dėlto nė vienas iš mūsų pasėdėti odontologo kėdėje tikrai netrokšta ir eina pas jį tik prispirti reikalo. Į prispyrus reikalui galima tikėtis ir skausmo, tinimo, krūvos vaistų bei nemažų išlaidų, todėl svarbu reguliariai apsilankyti pas odontologą, kad apsilankymas būtų ne baimė, o savaime suprantama, maloni konsultacija.