Kokybiškos dantų implantavimo paslaugos Vilniečiams

By | 25 gegužės, 2017

Vilniuje gyvenantiems pacientams dažnai tenka pastebėti odontologijos klinikų, siūlančią dantų implantavimo paslaugas, reklamas. Natūralu, kad pacientams kyla įvairūs klausimai, pavyzdžiui, kam reikalingas dantų implantavimas ir kodėl jis laikomas bene pažangiausiu dantų atkūrimo būdu?

Dirbtiniai dantų šaknies pakaitalai

Dantų implantai – tai dirbtiniai, dažniausiai iš titano gaminami varžteliai. Šie varžteliai pakeičia natūralias žmogaus dantų šaknis, kurių jis neteko dėl mechaninių pažeidimų, ligų ar kitų priežasčių. Titanas yra itin tvirta medžiaga, be to, ji yra „draugiška“ natūraliems žmogaus audiniams. Todėl dantų implantavimas titaniniais implantais žmogui nesukelia alergijos, tokių implantų prigijimo laipsnis yra itin aukštas.

Garantija – net visam gyvenimui

Tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje dantų implantavimas atliekamas jau seniai. Pirmosios implantavimo procedūros buvo atliktos prieš daugiau nei penkiasdešimt metų. Su kiekvienu dešimtmečiu dantų implantavimo paslaugos tobulėja, o medžiagos, naudojamos implantavimui, tampa vis patvaresnės.

Nebeišmanydami, kaip geriausiai nurungti savo konkurentus, kai kurie implantų gamintojai griebiasi pacientams naudingų sprendimų. Pavyzdžiui, STRAUMAN dantų implantų gamintojai taiko viso gyvenimo garantiją savo siūlomiems dantų implantavimo produktams: patiems implantams, ant jų tvirtinamoms dantų karūnėlėms ir pagalbinėms medžiagoms. Taigi, kartą pakloję nemenką sumą už implantus, būsite tikri, kad nereikės mokėti už jų dalis visą gyvenimą. Pakaks apmokėti gydytojo darbą. Argi ne šaunu? Tokius implantus siūlo ir Vilniaus odontologijos klinikos. Verta pasidomėti.

Dantų implantavimo variacijos

Dantų implantavimas tinka tiek atkuriant viršutinio, tiek apatinio žandikaulio dantų šaknis. Jeigu paciento žandikaulis yra pakankamai stiprus, į jį galima įsriegti ir dirbtinėmis pakeisti net visų jo dantų šaknis. Vis dėlto dažniau pacientams pakanka vos vieno ar kelių implantų.

Svarbu suprasti, kad keleto dantų praradimas nebūtinai reiškia, jog visiems jiems reikės atskirų implantų. Pavyzdžiui, keturiems dantims visiškai atkurti gali pakakti dviejų implantų ir keturių dantų vainikėlių. Dantų implantavimo metu reikalingas implantų skaičius priklauso nuo kiekvieno paciento individualios situacijos: jo žandikaulio būklės, likusių sveikų dantų skaičiaus ir kitų faktorių. Todėl nuspręsti, kiek implantų reikės, gali tik patyręs odontologas, o ne pats pacientas. Kreipkitės į savo odontologijos kliniką Vilniuje ir sužinokite, kiek dantų implantų reikėtų jūsų prarastiems dantims atstatyti.

Dantų implantavimo svarba

Diskomfortas atkandant ir kramtant maistą – tik vienas iš dalykų, keliančių nepatogumą praradus vieną ar daugiau dantų. Praradus dantį, pradeda keistis aplink tuščią ertmę esančių kitų dantų padėtis. Taip pat atsiradusiame tarpelyje gali pradėti veistis mikrobai, kilti infekcijos. Dantų praradimas taip pat skatina žandikaulio irimo procesą. Taigi, kuo anksčiau pakeisite prarastą dantį dirbtiniu, tuo labiau sumažinsite riziką pakenkti savo burnos sveikatai. O dantų implantavimas Vilniuje – pažangus būdas tai padaryti.