Apie odontologijos klinikos teikiamas paslaugas

By | 27 spalio, 2016

Odontologijos klinikaDaugelis odontologijos klinikų Kaune teikia burnos higienos, gydymo ir chirurgijos paslaugas. Užsukę į bet kurią odontologijos kliniką galėsite pasikonsultuoti su aukštos kvalifikacijos specialistais ir Jums bus atsakyta į visus rūpimus klausimus ir parekomenduotos reikiamos procedūros. Skirtingas problemas turintys pacientai nukreipiami pas skirtingus specialistus.

Profesionali burnos higiena

Žmonės, norintys atlikti profilaktinę burnos higieną nukreipiami pas burnos higienos specialistus, trumpiau vadinamus tiesiog higienistais. Dažniausiai burnos higienisto atliekamos procedūros yra profesionali burnos higiena ir dantų balinimas. Burnos higienistas visada patars kaip gerą burnos higieną palaikyti namuose. Asmeninė burnos higiena susideda iš kasdienės burnos ir dantų priežiūros. Dantų šepetėlis, pasta, skalavimo skystis ir siūlas yra pagrindinės asmeninės burnos higienos priemonės. Plaukite dantis bent du kartus per dieną su kokybiška dantų pasta. Reguliariai keiskite dantų šepetėlį. Skalaukite burnos ertmę skalavimo skysčiu ir reguliariai naudokite dantų siūlą. Tačiau net ir idealiai laikantis šių taisyklių vis tiek nepašalinsite visų problemų. Namuose galite pašalinti tik minkštąsias dantų apnašas, o akmenų patys nepašalinsite, todėl reikia kreiptis į specialistą, kuris per profesionalios burnos higienos procedūrą pašalins visas likusias apnašas ir akmenis. Dantys atrodys šiek tiek baltesni.

Dantų balinimas

Pacientai norintys baltesnių dantų turėtų pasikliauti dantų balinimo procedūra, kurią saugiai ir efektyviai atliks burnos higienos specialistas. Dantys dažniausiai balinami dantų kapomis. Dantų kapomis galima balintis ir patiems, tačiau ne visiems tinka vienodos formos kapos, todėl siekiant geriausių rezultatų reikia kapas gaminti individuliai. Jas gali pagaminti bet kuri odontologijos klinika Kaune. Dar galimas balinimas juostelėmis, tačiau tai nėra taip efektyvu kaip dantų kapos. Pats efektyviausias dantų balinimo būdas yra lazeriu arba zoom lempos pagalba. Jeigu norite išbandyti dantų balinimo procedūrą, pasiruoškite pakloti ne vieną šimtą litų. Prieš tai labai patariama atlikti burnos higienos procedūrą, nes apnašų dengiamos vietos nubalintos nebus, todėl apnašas reikia pašalinti.

Terapinis dantų gydymas

Terapinio gydymo paslaugas teikia odontologai. Jie plombuoja pažeistas vietas, valo kanalus, traukia nervus ir pačius dantis. Odontologai atlieka įprastas dantų taisymo procedūras, o sudėtingesnes atlieka burnos chirurgai.

Burnos chirurgija

Burnos chirurgai tai pačios aukščiausios kvalifikacijos specialistai atliekantys burnos chirurgijos operacijas. Burnos chirurgai specialistai, turintys didelę patirtį. Dažnai jie patys dirba mokslinį darbą, ruošia jaunuosius odontologus ir t. t. Pas burnos chirurgus yra siunčiami pacientai turintys problemas, kurių negali išspęsti įprasti odontolgai. Burnos chirurgijos specialistai atlieka chirurgines intervencijas, šalina komplikuotai dygstančius dantis, protinius dantis. Burnos chirurgai taip pat atlieka dantų implantacijos procedūras ir visas su implantacija susijusias procedūras.

Bet kuri odontologijos klinika Kaune Jums pasiūlys visas reikiamas odontologines procedūras. Tačiau nemenka užduotis pasirinkti gerą odontologijos kliniką, kuria galėtumėte pasitikėti.