Ar esate patenkinti savo odontologijos klinikos paslaugomis?

By | 16 birželio, 2021

Kuomet turime sveikus dantukus, nesusimastome kaip svarbu žinoti kur kreiptis esant problemai. Tačiau vos tik suskaudo dantis,  ieškome kad tai būtų  patikima odontologijos klinika. Siūlome apsilankyti „Albadenta“ klinikoje Alytuje. Jos specialistai siūlo atlikti profesionalią burnos higieną, dantų balinimą, profilaktinę dantų apžiūrą, įskilusių ar prakiurusių dantų plombavimą. Norintiems didesnių pokyčių ar netekusiems dantų pacientams siūlomos estetinio plombavimo, dantų protezavimo ir implantavimo procedūros.

Dantų gydymasProfilaktinės priemonės – gražiai ir sveikai šypsenai

Profilaktiškai pasitikrinti dantų būklę ir atlikti profesionalią burnos higieną odontologijos klinikoje kiekvienam žmogui reiktų bent vieną ar du kartus per metus. Rūkantiems ir vartojantiems daug skysčių su dažikliais pacientams tai daryti reiktų kartą per keturis mėnesius.

Profesionali burnos higiena – tai dantų apnašų – tiek matomų, tiek giliai po dantenomis pasislėpusių – nuvalymas. Jis atliekamas keliomis priemonėmis: stipria, specialiomis valomosiomis medžiagomis praturtinta vandens srove, odontologijos klinikose naudojamais specifine dantų pasta ir šepetėliu. Po tokios procedūros dantys tampa baltesni, išnyksta blogas burnos kvapas.

Estetiškai atrodantys dantys suteikia pasitikėjimo savimi

Pageltę ar pajuodę, nutrupėję ar skylėti dantys sumažina žmogaus savivertę. Jis negali laisvai jaustis kompanijoje, nes gėdijasi išsižioti, valgyti viešose vietose, juoktis. Tam, kad žmogus šypsodamasis labiau pasitikėtų savimi, odontologijos klinikos (pavyzdžiui, Alytuje esanti „Albadenta“) siūlo dantų balinimo ir estetinio dantų plombavimo procedūras.

Dantų balinimas naudingas tada, kai dantys iš esmės yra sveiki, tačiau paciento netenkina jo spalva. Odontologijos klinikoje specialiomis priemonėmis dantų spalva pašviesinama vienu ar keletu tonų. Tinkamai prižiūrint dantis ir bent kartą per metus kartojant procedūrą, dantys išlieka balti ilgai ir atrodo itin estetiškai.

Jeigu dantys nėra sveiki, vien dantų balinimu nepavyks pasiekti norimo efekto. Nedideliam vieno danties defektui paslėpti pakanka paprastos dantų plombos. Tačiau jeigu defektų turi keletas dantų, juos reiktų ne tik paslėpti, bet ir visiškai pašalinti. Tokią galimybę suteikia estetinio dantų plombavimo procedūra. Tik pagrindines sveikatos priežiūros paslaugas teikiančiose poliklinikose estetinio plombavimo paslauga neteikiama. Norint jai užsiregistruoti, reikia kreiptis į odontologijos kliniką.

Estetinio plombavimo procedūros metu atkuriami visi dantų sluoksniai: ne tik plika akimi matomas viršutinis, bet ir gilesni. Tai leidžia atkurti natūralias dantų funkcijas ir suteikti tokią išvaizdą, kokią turi sveikieji dantys. Estetiškai plombuotas dantis savo forma, spalva ir kitomis savybėmis visiškai nesiskiria nuo aplinkinių dantų.

Dantų protezavimas ir implantavimas – gyvenimo kokybei pagerinti

Netekus dantų, pablogėja paciento gyvenimo kokybė. Jam gali kilti sunkumų valgant, kalbant, išauga rizika susirgti dantų ir dantenų ligomis, kurioms plisti tuščia ertmė burnoje yra puiki terpė. Laimei, odontologijos klinikoje galima pakeisti prarastą dantį dirbtiniu.

Prarastą danties šaknį gali pakeisti implantas, o viršutinę danties dalį – protezas. Turint sveikas dantų šaknis, pakanka nešioti fiksuotą arba išimamą dantų protezą, o jų netekus – dantis protezuoti ant implantų.

Odontologijos klinika Alytuje: